logo-of-header

ورود | ثبت نام

قوانین و مقررات

1- نحوه خرید و پرداخت وجه

کاربران پس از ثبت نام در وبسایت از طریق شماره موبایل خود وارد حساب کاربریشان شده و می توانند ضمن مشاهده فروشگاه، محصولات مورد نظر خود را خریداری کرده و پس از پرداخت از طریق درگاه بانکی سایت، خرید خود را قطعی نمایند.

 

2- شرایط باز پس گیری کالا

طبق شرایط و قوانین نماد اعتماد الکترونیک این سایت موظف است کالای خریداری شده کاربران را تا 7 روز پس از تاریخ خرید در صورت درخواست مرجوعی کاربران را تحویل گرفته و وجه کالای خریداری شده را به کارتی که با آن خرید از درگاه اینترنتی صورت گرفته است عودت نمایم.

 

3- شیوه حمل و زمان تحویل

خرید کاربران بلافاصله پس از اتمام به واحد توزیع سایت ارجاع داده شده و بسته به ترافیک کاری تیم توزیع در صف بسته بندی و تحویل به شرکت های پستی قرار میگیرد. پس از اتمام بسته بندی، سفارش مورد نظر به شرکت پست تحویل داده شده و کد رهگیری آن در وبسایت و بخش سفارشات درج میگردد.

 

4- حریم خصوصی کاربران

بیانیه امنیت آنلاین

سیاست ahmadreza بر این منوال میباشد که حریم شخصی آنلاین کاربران و مشتریان خود را محترم بشمارد. و مجموعه اطلاعات شخصی مشتریان را محرمانه نزد خود نگاه خواهد داشت.

 

درخواست برای ارائه اطلاعات

این مجموعه هنگام ثبت نام و خرید از مشتریان خود درخواست ارائه اطلاعات شخصی مانند نام، نشانی، ایمیل، یا جزئیات دیگر را می کند. این اطلاعات تنها به منظور استفاده برای ارسال محصولات به شما، یا با خبر کردن شما از آخرین اخبار و وقایع می باشد. وقتی شما اطلاعات شخصی خود را به صورت آنلاین در اختیار سایت قرار می دهید، شما را در جریان نحوه استفاده از این اطلاعات قرار می دهد.

هر وقت ما از شما درخواست ارائه اطلاعات شخصی را نمود، یک لینک به مفاد حریم شخصی در اختیار شما قرار داده، تا هدف مجموعه را برای شما مشخص نماید.

 

امنیت اطلاعات شخصی

سایت ahmadreza  تمام اقدامات امنیتی لازم برای تضمین امنیت اطلاعات شخصی شما را انجام می دهد.

این سایت اطلاعات شخصی مشتریان و کاربران خود را تحت هیچ شرایطی به شرکت های دیگر برای استفاده و بهره برداری نخواهد داد. وقتی مجموعه ما با شرکت های دیگر به منظور فروش محصولات شرکت قرارداد همکاری می بندد، آن ها را ملزم به متعهد شدن به توافقنامه هایی مبنی بر حفظ امنیت اطلاعات مشتریان می نماید. همیشه ما با جدیت و بدون کوتاهی، آن ها را ملزم به رعایت ضوابط و مقررات مورد توافق خواهد نمود.

سایت تنها زمانی از طریق ایمیل، یا کانال های ارتباطی آنلاین دیگر با مشتریان و کاربران خود تماس می گیرد که آن ها شخصاً موافقت خود را برای دریافت این تماس ها اعلام کرده باشند. کاربرانی که تصور می کنند این ارتباطات نبایستی با آن ها برقرار شود و یا دیگر مایل به دریافت آن ها نیستند، باید سایت را در جریان گذاشته تا مجموعه آن ها را از فهرست کاربرانی که با آن ها در تماس است خارج کند.